Nawigacja
Szukaj
Znaczniki
Odwiedziny
Ilość rejestracji:
Dzisiaj: 0
Wczoraj: 0
W sumie: 16
Ostatnio: Ozetjot

Serwis przeglądają:
Goście : 1
Użytkownicy : 0
W sumie: 1
Lista [Okno]
...***
Wenecja-O stronie
Strona główna Zaloguj się Kontakt

Witamy

Witamy w serwisie Bazy Żeglarskiej w Wenecji k/Małdyt

Kim jesteśmy?

Wydawcą strony jest grupa HarcNetPL TeaM wywodząca się z Harcerskiego Klubu Wodnego "DAL". Klub zrzesza w swoich szeregach harcerzy i instruktorów, a także osoby prywatne, dla których żeglarstwo jest pasją i sposobem na harcerską przygodę. Baza Żeglarska w Wenecji k/Małdyt jest zatem naturalnym "portem" do którego starają się przybijać w każdej wolnej chwili, jeżeli nie fizycznie to na pewno w myślach.  

Pierwszą "wenecką" stronę zaprojektował i wykonał Tomek "Mikser" Miksa. Strona działała nieprzerwanie przez kilka lat, aż do stycznia 2008, kiedy to zapadła decyzja o jej rozbudowie. Spowodowane to  zostało znacznymi zmianami w zarzadzaniu bazą, nowymi pomysłami, rozszerzeniem oferty... Na stałe zagościły Harce Wodne, po latach przerwy powróciły kursy żeglarskie, ratownicze i motorowodne, a w roku 2008 na terenie bazy odbyły się I Regaty o Puchar Naczelnika ZHP w klasie Kadet JANMOR monotyp.

O autorach

Autorami serwisu są członkowie HarcNetPL TeaM oraz sympatycy i przyjaciele Wenecji- wszyscy występują jako osoby prywatne, nie działające na rzecz jakiejkolwiek organizacji. Materiały w serwisie w przypadku  ich przedruku/przekopiowania z innych publikacji zostały opatrzone  informacją o źródle pochodzenia. Materiały pozostałe napisane bądź spisane przez autorów,  wszystkie zamieszczone zdjęcia są własnością ich autorów i podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem autorskim. Kopiowanie i publikacja materiałów serwisu w innych witrynach internetowych i mediach wymaga zgody autora i wydawcy. Serwis i domeny finansowane są w całości przez członków HarcNetPL TeaM.

 

Zapraszamy...W obiektywie
Zagłosuj na nas
Powered by XOOPS 2.x.x © 2008-2009 HarcNetPL TeaM© . Aktualny PageRank strony wenecja.harc.net.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO